Auga

Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Eur, matomas 33 proc. Finansiniai duomenys MS Excel formatu Siekiant sudaryti geresnes sąlygas investuotojams susipažinti su Grupės finansiniais duomenimis ir juos analizuoti, Grupė paruošė ir savo interneto tinklapyje viešai skelbia istorinius, įskaitant naujausio ataskaitinio laikotarpio, finansinius duomenis MS Excel formatu.

Įmonė AUGA group

Augalininkystės segmentas Remiantis Grupės duomenimis, dabartinės sąlygos žemės ūkio produkcijos gamybai yra palankios. Oro sąlygos žieminių kultūrų sėjai praėjusi rudenį bei žiemą buvo geros, produkcijos kainos rinkose auga. Dėl padidėjusio žieminių kultūrų ploto ir aukščiau minėtų priežasčių, Grupė iš viso apskaičiavo 3,61 mln.

Eur pelno dėl biologinio turto žieminių kultūrų ir auga dobilų pripažinimo tikrąja verte. Palyginus tai su praėjusių metų pirmu ketvirčiu, kai bendras pelnas siekė 2,72 mln.

Augalininkystės segmentas Remiantis Grupės duomenimis, dabartinės sąlygos žemės ūkio produkcijos gamybai yra palankios. Oro sąlygos žieminių kultūrų sėjai praėjusi rudenį bei žiemą buvo auga, produkcijos kainos rinkose auga. Dėl padidėjusio žieminių kultūrų ploto ir aukščiau minėtų priežasčių, Grupė iš viso apskaičiavo 3,61 mln. Eur pelno dėl biologinio turto žieminių kultūrų ir sėklinių dobilų pripažinimo tikrąja verte.

Eur, matomas 33 proc. Svarbu paminėti, kad m.

Grupė jau pripažino 2,02 mln. Eur pelno dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte. Taigi, auga m. Augalininkystės segmento bendrasis pelnas, apimantis žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatą, biologinio turto tikrosios vertės pokyčius bei žemės ūkio subsidijas, m.

Tai yra 16 proc. Pieninkystės segmentas Pienininkystės segmento pardavimo pajamos m. Auga ir buvo 6 proc. Pieno primilžiai buvo mažesni nei tikėtasi dėl pasikeitusių pašarų gyvuliams ir nedavė planuoto rezultato. Tačiau Grupė ir toliau sieks įgyvendinti numatytą darbotvarkę didinti segmento efektyvumą ir rezultatyvumą.

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės AUGA group, AB įmonės kodas informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius.

Kaip ir numatyta, Grupė toliau didina karvių skaičių ir iki šių metų pabaigos planuoja pasiekti 3,6 tūkst. Bendrasis pienininkystės segmento pelnas augo, lyginant su ankstesniais metais.

AUGA group

Per tris pirmus m. Eur, kai m.

auga Varpos dydis vaikysteje

Grybininkystės segmentas Grybų auginimo segmento pardavimai išliko panašūs į praėjusius metus. Per tris m.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai

Auga, lyginant su 7,28 mln. Eur metais prieš tai. Pirmąjį auga. Eur arba 20 proc. Nors palyginus šiuos rezultatus matomas bendrojo pelno sumažėjimas, bendrovė rezultatus vertina teigiamai.

Be to, didelis dėmesys aukštesnės pridėtinės vertės produktams šių metų pirmąjį ketvirtį lėmė geresnius pelningumo rezultatus, lyginant su paskutiniais m. Galutiniam vartojimui skirtų produktų segmentas Segmentas Grupei yra strategiškai svarbus ir jis toliau demonstruoja ryškų augimą.

Bendri segmento pardavimai per pirmąjį šių metų ketvirtį pasiekė 1,42 mln.

auga Vidutinio dydzio narys stove

Tuo pačiu laikotarpiu pernai segmento pardavimai buvo 0,91 mln. Didėjančios veiklos apimtys turėjo teigiamos įtakos segmento pelningumui.

Rinkos gylis

Per pirmus tris m. Eur, kai tuo pačiu laikotarpiu pernai jis siekė 0,06 mln. Veiklos sąnaudos Grupės veiklos sąnaudos per m. Eur, lyginant su 2,25 mln.

Eur praėjusiais metais. Šis augimas susijęs su padidėjusiomis darbo užmokesčio, bendrosiomis administracinėmis ir pardavimų sąnaudomis.

auga Vidurio dydzio narys Centrineje Azijoje

Be to, veiklos sąnaudos padidėjo dar ir dėl to, kad į m. Finansiniai duomenys MS Excel auga Siekiant sudaryti geresnes sąlygas investuotojams susipažinti su Grupės finansiniais duomenimis ir juos analizuoti, Grupė paruošė ir savo interneto tinklapyje viešai skelbia istorinius, įskaitant naujausio ataskaitinio laikotarpio, finansinius duomenis MS Excel formatu.